Пройти тест«Пройди тест і дізнайся вартість ремонту під ключ»Вам доступен бонус
loader
Пр-т Московський, 131г, Харків

ЖК Гідропарк 120 м2


Кількість кімнат: 4 кімнати

Метраж:‌ 120 м.кв.

У будинку будуть проживати: сімейна пара з двома дітьми 13 і 1,5 років.

Домашні тварини: собака

Стиль: скандинавський модерн

Колірна гамма: гра відтінків сірого і коричневого.

Завдання: інтер'єр, який об'єднує сім'ю.


Об'єднання сім'ї інтер'єром - завдання із зірочкою. Але саме з нею ми зіткнулися, запросивши до себе в офіс Семена і Регіну з дітьми. Вони вирішили завдяки ремонту стати ближче і створити повноцінний осередок суспільства. І запропонували нам хитрий план.

Пара в шлюбі 2,5 роки, виховують спільного сина Микиту і дитину від першого шлюбу подружжя Іллю. Хлопчик зараз переживає складний період у житті: поява вітчима, молодшого брата, переїзд в інше місто і перехідний вік. Він став замкнутим, нетовариським і іноді навіть грубим. Батьки вирішили захопити підлітка новим заняттям, запропонувавши йому самостійно керувати ремонтом. Так вони показали важливість його думок і повагу до рішень. А ми із задоволенням підтримали ініціативу чудової пари.

Ілля виявився дуже тямущим хлопцем, із заздалегідь спланованими змінами в інтер'єрі, віні пропонував тільки обдумані ідеї. Він активно брав участь у всіх етапах ремонту, допомагаючи і будівельникам, і декораторам, і дизайнерам. Ілля вибирав меблі, кольори, матеріали, їздив в будівельні магазини з виконробами. Нове заняття так захопило підлітка, що від колишньої похмурості не залишилося і сліду.

Всупереч нашим очікуванням, він вирішив оформити кухню в подарунок мамі. Гарний гарнітур з дерев'яними панелями, чорні стильні меблі, графітова плитка, чіткість геометричних форм - Ілля вибрав ідеальні поєднання. Передбачив вбудовані меблі і обов'язково посудомийну машину. Декоратори тільки доповнили основну ідею аксесуарами.

 

Другою стала спальня батьків і молодшого брата. Микита поки спить в ліжечку поряд з мамою і не потребує окремої кімнати. Для оформлення інтер'єру ми спільно вибрали теплі коричневі і бежеві тони, що створюють атмосферу затишку і сімейного вогнища. Спальня стала дуже світлою завдяки розширенню балконного отвору, що не завішений шторами. Що нас особливо зворушило - це з якою любов'ю хлопчик вибирав захисні бортики для ліжечка брата.

Своїй кімнаті Ілля приділив менше часу, ніж іншим. Світло-сірі стіни, ламінат, широкий письмовий стіл, комп'ютерне крісло, шафа і м'який диван - все, що потрібно підлітку. Цікавим пунктом списку покупок став тренажер. Як сказав сам власник, навіть в 13 років потрібно завжди бути в формі.

Ми вирішили заздалегідь обладнати кімнату молодшого брата, щоб вона у всій красі чекала свого власника. Ось тут фантазія розцвіла. Ніжно-блакитні шпалери, стіна з улюбленими мультиплікаційними персонажами, спортивний ігровий комплекс. Хлопчик робив кімнату своєї мрії в подарунок братові. І це розчулило навіть самих скептичних співробітників. При монтажі проводки Ілля наполіг, щоб всі вимикачі були на рівні дитячих рук.

Ванна кімната була спроєктована заздалегідь. Ми об'єднали душову кабіну і ванну в одному приміщенні, врахувавши інтереси усіх членів сім'ї. Старший син і батько люблять приймати душ, а ось малюка зручніше купати в звичній ванні. Ванна стала єдиною кімнатою з теплими підлогами.

В останню чергу спланували гардеробну. Як окремий презент мамі. У невеликій кімнаті встановили шафи відкритого і закритого типів з зручними дзеркалами і підсвічуванням. Тепер мама зможе мати свій куточок краси.

Ідея об'єднання сім'ї ремонтом спочатку здалася досить сумнівною. Але ентузіазм, палаючі очі і результат роботи Іллі довели зворотне. Коли останні деталі були розставлені, в оновлений інтер'єр увійшла оновлена сім'я. І це наша найкраща нагорода!

 

  Зв'яжіться з нами
  Зателефонуйте нам, напишіть листа у меседжер, приходьте в офіс, обговорити майбутню співпрацю або заповніть форму зворотного зв'язку!
  Офис:
  Україна, Харків, пр. Московський 131-Г
  Телефони:
  +38 099 223 24 24
  +38 099 223 24 24 (Viber)
  +38 099 223 24 24
  Email:
  hello@avangardbuilding.com.ua
  Поговоримо про ваш проєкт
  ukUKR